Drake zjadł zepsute sushi i nie wystąpił w Amsterdamie

Drake
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Niełatwo być fanem Drake’a, szczególnie w Holandii. Raper po raz kolejny odwołał tam koncert.

Kanadyjczyk nie mógł wystąpić 27 marca, gdyż podobno zatruł się shushi. Co grosze, uczestnicy występu dowiedzieli się o tym, kiedy już byli w hali i czekali na muzyka od ponad godziny.

Poniżej można obejrzeć amatorski klip, w którym organizatorzy informują o odwołaniu występu.

Był to trzeci raz, gdy Drake nie pojawił zgodnie z planem w Amsterdamie. Wcześniejsze koncerty odwołane zostały jednak z powodu problemów z produkcją show.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem “Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, “Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy.

Trzecia płyta, “Nothing Was the Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza “Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Zwalczanie kretów Gdańsk

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | Consequence of Sound
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Drake
PODZIEL SIĘ