Jonah Hill nakręcił Danny’ego Browna (zobacz teledysk “Ain’t It Funny”)

Amerykański raper, Danny Brown opublikował nowy, dziwaczny i krwawy teledysk, który nakręcił dla niego popularny aktor, Jonah Hill.

Klip powstał do utworu “Ain’t It Funny”. Filmik zainspirowany jest sitcomami z lat 80. i stanowi ich krwawą parodię. Brown wciela się w członka morderczej rodziny.

W teledysku wystąpił też cieniony reżyser Gus Van Sant (“Obywatel Milk”) oraz aktorka Joanna Kerns, znana właśnie z familijnego sitcomu, “Dzieciaki, kłopoty i my”.

Numer “Ain’t It Funny” pochodzi z płyty “Atrocity Exhibition”, którą artysta wydał we wrześniu 2016 roku. Gościnnie na krążku pojawili się na Kendrick Lamar i B-Real z Cypress Hill.

Danny Brown to hiphopowy artysta z Detroit, który w dorobku ma cztery albumy, trzy EP-ki, 9 mikstejpów i 22 single. Największy dotąd sukces odniósł za sprawą płyty “Old”, która dotarła do top 20 notowania Billboardu.

Hilla mogliśmy ostatnio oglądać w filmach “Ave, Cezar!” oraz “Rekiny wojny”. Aktor znany z “Wpadki” potwierdził też udział w nowym obrazie Gusa Van Santa “Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot”.

ZOBACZ TELEDYSK
DANNY BROWN – AIN’T IT FUNNY

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Ozonowanie Toruń