Eric Peterson zapowiada historię Testament

W sieci pojawiła się zapowiedź autoryzowanej, obrazkowej historii legendy thrash metalu, grupy Testament. Książkę zapowiada jeden z jej współautorów, gitarzysta Eric Peterson.

Książka o tytule “The Official Illustrated History” powstała dzięki współpracy kapeli z San Francisco z wydawnictwem Rocket 88. W najnowszej zapowiedzi dzieła pojawia się Eric Peterson.

Z filmiku, który dostępny jest poniżej, dowiemy się o specjalnej stronie internetowej testamentbook.com, na której publikowane będą różne ciekawostki i informacje.

Kariera kapeli zostanie opowiedziana przez trzech muzyków (Chuck Billy, Eric Peterson, Alex Skolnick), do tego dołączone zostaną rzadkie zdjęcia oraz inne pamiątki, pochodzące z osobistych archiwów członków grupy. Współtworzyć opowieść będą też niektórzy byli członkowie oraz zaprzyjaźnieni muzycy. Obrazkowa historia obejmie okres od czasów powstawania płyty “The Legacy” aż do “Brotherhood Of The Snake” z 2016 roku.

Testament to obok Wielkiej czwórki – Metallica, Slayer, Anthrax i Megadeth – czołowi przedstawiciele thrash metalu. Ich płyty rozeszły się w nakładzie blisko 14 milionów egzemplarzy.

Podczas trwającej od lat 80. kariery grali trasy z takimi gigantami jak Iron Maiden, Black Sabbath czy Judas Priest. Od 1986 roku charyzmatycznym frontmanem kapeli pozostaje Chuck Billy. Longplay “Brotherhood Of The Snake” ukazał się 28 października 2016 roku i zamyka dyskografię kapeli.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Ozonowanie Warszawa