Patrycja Markowska – 4 piosenki, 4 duety, 4 różne klimaty zapowiadające nową płytę!

Patrycja Markowska

W piątek swoją premierę miały cztery teledyski promujące nowy album Patrycji Markowskiej zatytułowany “Krótka płyta o miłości”, który swoją premierę będzie miał w maju.

Patrycja Markowska zaprezentowała cztery nagrania, cztery odsłony zapowiadające jej nową płytę, która ukaże się w maju.

Na płycie znajdą się cztery wyjątkowe duety: z Rayem Wilsonem “Bezustannie”, Leszkiem Możdżerem “Wyznanie”, Markiem Dyjakiem “Byś spojrzał na mnie” oraz Grzegorzem Skawińskim “Nie potrzeba mi nic więcej”.

“Kochani, odliczam dni do premiery nowego studyjnego albumu. Teraz przedsmak: 4 piosenki, 4 duety, 4 różne klimaty, 4 różne osobowości: Dyjak, Możdżer, Skawiński, Wilson. Każdy duet wyczekany i wymarzony” – tak o utworach mówi Patrycja.

„Pomysł na współpracę pojawił się parę lat temu, minęło sporo czasu od tamtej chwili ale jak widać na dobre rzeczy warto czekać. Kiedy usłyszałem brzmienie Patrycji głosu w tym utworze to miałem wrażenie jak gdyby ta piosenka była dla niej stworzona. Oczywiście dodatkowym wyzwaniem było zaśpiewanie utworu po polsku, Patrycja bardzo mi pomogła, zwłaszcza powstrzymując się od śmiechu” – tak o współpracy z Patrycją mówi Ray Wilson.

Kompozycja „Bezustannie” pochodzi oryginalnie z albumu “She” (Ray Wilson & Stiltskin).

Patrycja Markowska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Córka wokalisty zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego. Na koncie ma dotąd 6 płyt, z których ostatnia to “Alter Ego” z maja 2013 roku.

POSŁUCHAJ SINGLA
PATRYCJA MARKOWSKA I LESZEK MOŻDŻER – WYZNANIE

POSŁUCHAJ SINGLA
PATRYCJA MARKOWSKA I GRZEGORZ SKAWIŃSKI – NIE POTRZEBA MI NIC WIĘCEJ

POSŁUCHAJ SINGLA
PATRYCJA MARKOWSKA I MAREK DYJAK – BYŚ SPOJRZAŁ NA MNIE

POSŁUCHAJ SINGLA
PATRYCJA MARKOWSKA I RAY WILSON – BEZUSTANNIE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dezynsekcja Pluskiew Gdynia

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!