MUZOTAKTMUZYKANowy singielMuzyk Portishead komponuje dla Brie Larson. Soundtrack już w sieci!

Muzyk Portishead komponuje dla Brie Larson. Soundtrack już w sieci!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sieci można już posłuchać kolejnej muzyki filmowej, w której komponowaniu brał udział Geoff Barrow znany z Portishead i Beak>.

Geoff Barrow i kompozytor Ben Salisbury pracowali już wcześniej ze sobą. Wspólnie stworzyli ilustrację muzyczną do filmu “Ex Machina” Aleksa Garlanda (dostali za nią nagrodę Ivor Novello), odcinka serialu “Czarne lustro” (“Black Mirror”) i “Annihilation” z udziałem Oscara Isaaca i Natalie Portman.

REKLAMA

Ich autorstwa jest też soundtrack to filmu “Free Fire” w reżyserii Bena Wheatleya. To thriller z akcją osadzoną w latach 70., opowiadający o strzelaninie w Bostonie.

W obsadzie znaleźli się Sharlto Copley, Brie Larson i Armie Hammer. Poza kompozycjami Barrowa i Salisbury’ego na ścieżce słychać piosenki Johna Denvera, The Real Kids, Creedence Clearwater Revival.

Materiały promocyjne partnera

Ścieżka dźwiękowa do “Free Fire” znalazła się już w serwisach streamingowych i można ją posłuchać oraz kupić, chociażby na pod tym adresem.

Dyskografię Portishead zamyka album “Third” z 2008 roku. Geoff Barrow z zespołem Beak> pojawi się na tegorocznej edycji OFF FEstivalu. Impreza odbędzie się od 4 do 6 sierpnia 2017 w katowickiej Dolinie Trzech Stawów.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie dzikich zwierząt

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA