Selena Gomez i The Weeknd wezmą ślub? Czy Taylor Swift zaśpiewa na uroczystości?!

Selena Gomez i The Weeknd wezmą ślub? Czy Taylor Swift zaśpiewa na uroczystości?!
Selena Gomez i The Weeknd fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Czy to możliwe, że Selena Gomez i The Weeknd planują ślub?!

Selena Gomez (24 l.) i The Weeknd (26 l.) są ze sobą zaledwie kilka tygodni, a podobno już wiedzą, że ich miłość przetrwa do końca ich dni. I wygląda na to, że para ma poważne plany na przyszłość! Zdaniem informatora m. in. magazynu InTouch, Sel i The Weeknd planują ślub!

Podobno Selena Gomez chce zaprosić na ślub tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. Jeśli chodzi o suknię to marzy jej się kreacja od Versace lub Armaniego. Jak wynika ze wstępnych informacji zaproszenie na ślub otrzyma sama Taylor Swift, która ma zaśpiewać na uroczystości.

Sam Abel Tesfaye już kilka dni wcześniej przedstawił swoją wybrankę między innymi swojej mamie i babci! Obie były zachwycone!

Para w ostatnim czasie razem podróżuje przy promocji debiutanckiej płyty The Weeknd. Z Kolumbii, gdzie dali swój pierwszy wspólny popis, Abel i Sel polecieli już razem do Brazylii, gdzie kanadyjski artysta dawał koncert w niedzielę, 26.03.2017.

Podczas show w Sao Paulo również towarzyszyła mu ukochana – Selena Gomez pojawiła się za kulisami show.

Jak donosi serwis Hollywood Life para… się zaręczyła – 30 marca br.! Selena zgodziła się bez wahania, bo wie, że Abel jest jej bratnią duszą.

Przypomnijmy, o The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania „Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem „Kiss Land”.

Na drugi longplay „Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój „Earned It” na ścieżkę muzyczną „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie dzikich zwierząt

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...