MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleSteve Aoki gwiazdą Czad Festiwalu 2017

Steve Aoki gwiazdą Czad Festiwalu 2017
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na świecie, Steve Aoki, wystąpi na tegorocznej edycji Czad Festiwalu.

Steve Aoki, nominowany do Grammy amerykański DJ, remikser i producent, jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki elektronicznej.

REKLAMA

Aoki to człowiek-orkiestra: założyciel wyznaczającej trendy wytwórni Dim Mak Records, stały bywalec list przebojów, okupujący ich czołowe miejsca, artysta nowatorski i wszechstronny, tworzący na styku różnych gatunków – electro house, dubstep i progressive house.

Na koncie ma długą listę remiksów i niezliczoną liczbę kooperacji, m.in. z Bloc Party, The Kills, Klaxons, MSTRKRFT, The Bloody Beetroots, The Gossip czy LMFAO i Linkin Park. W rankingu prestiżowego “DJ Mag” Aoki od lat zajmuje czołowe miejsca, a magazyn “DJ Times” ogłosił go w 2015 roku najlepszym amerykańskim DJ-em.

Materiały promocyjne partnera

Nic dziwnego, Aoki znany jest ze swoich żywiołowych setów i potężnych tras koncertowych liczących ponad 250 występów rocznie, wliczając w to prestiżowe cykliczne występy w największych klubach w Las Vegas i na Ibizie.

Udział w festiwalu potwierdzili wcześniej Epica, Billy Talent, Anti-Flag, Bastille, Dubioza Kolektiv, Zebrahead, Sonata Arctica, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesław Śpiewa, Lady Pank, Łydka Grubasa, Sonata Arctica, Hunter, Trzynasta w samo południe i Nocny kochanek.

Informacje o biletach pod tym adresem.

5 kwietnia o godzinie 22:00 zostaną wprowadzone nowe ceny karnetów.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma łapiąca gołębie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA