One Way Fest już 20 marca!

pobierz
pobierz
pobierz

Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnego One Way Fest-u. Złotowski klub Generator po raz kolejny będzie gościł kapele hardcore/punk z całej Polski. Headlinerem tej edycji będzie Schizma. Tradycyjnie skład festiwalu otwierał będzie lokalny zespół. Tym razem jako pierwsi zaprezentują się Protect This City. Nie tylko w odświeżonym składzie, ale również z nowym materiałem, który światło dzienne ujrzy właśnie wiosną. Panowie grają techniczny metalcore z silnym wpływem deathcore i zapewniają, że nie zamierzają tanio sprzedać skóry.

Po chłopakach z Protect This City, na scenie pojawi się Regiment. Po raz pierwszy pojawili się na premierowej edycji One Way Fest – równo rok temu, choć na złotowskiej scenie są już od wielu lat, dopiero w tym roku planują wydać debiutancki album.

Zaraz po lokalnym secie na scenie zaprezentuje się Face of Reality. Panowie z Dzierżoniowa gościli w „złotym mieście” niejednokrotnie. Brutalny hardcore, który często lubi romansować z metalem na pewno przypadnie do gustu zarówno tym, którzy znają ich wcześniejsze wydawnictwa, jak i tym którzy zobaczą zespół po raz pierwszy.

Jako czwarta kapela zaprezentuje się Day Before Death z Trójmiasta. Pojawią się w Złotowie po raz pierwszy. Całkiem niedawno wypuścili świetną EP-kę “This Boat Will Never Sink”, która na pewno wkrótce namiesza na polskiej scenie hc/punk.

Skład koncertu zamknie bydgoska legenda sceny hc/punk – Schizma, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie istnienia! Rok temu powrócili do swoich korzeni , wydając EP-kę „Dla Was” w całości po polsku.

Źródło: fonografika.pl

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ