MUZOTAKTMUZYKANowy singielMiuosh z młodymi śląskimi zespołami

Miuosh z młodymi śląskimi zespołami
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Miuosh, który dopiero co wydał płytę “Pop” nie zwalnia tempa. 5 kwietnia 2017 roku ukaże się album, który raper ze Śląska zrealizował z katowickimi formacjami Hengelo, Soxso i Jóga.

W wyniku tych kooperacji powstała płyta “URB4N”, czyli muzyczna mieszanka inspirowana kulturową różnorodnością stale zmieniających się Katowic. Na krążku usłyszymy muzyczne kompozycje, które nadają rytm miastu.

REKLAMA

– “URB4N” jest wyjątkowym przedsięwzięciem, ponieważ połączył ludzi z Katowic i stworzył nowy nurt muzyki miejskiej – komentuje Miuosh.

– Udało nam się uchwycić charakter tego miasta i jego brzmienie. Fajnie, że Libero jako nowe miejsce w Katowicach od początku dobrze wpisuje się w miasto.

Materiały promocyjne partnera

Inicjatorem projektu jest Libero – miejsce powstające na południu Katowic, gdzie spotykają się zakupy, sport, kultura, rozrywka i…muzyka.

Wszystkie utwory z płyty będzie można bezpłatnie pobrać online. Album ukaże się również w limitowanej edycji na płycie winylowej.

Miuosh, właściwie Miłosz Paweł Borycki, to polski raper i producent muzyczny. Karierę zaczynał w grupie Projektor. Największy sukces odniósł za sprawą solowych płyt “Piąta strona świata” (2011, platyna) i “Prosto przed siebie” (2012, podwójna platyna). Jego poprzedni album to “Historie” zrealizowany z okazji 72. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego z Andrzejem Smolikiem i Natalią Grosiak. Jego najnowszy album “Pop” ukazał się 17 marca.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Zwalczanie pluskiew Gdynia

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA