Kleszcz & DiNO już jutro w teatrze! W piątek premiera płyty, w sobotę koncert

Kleszcz & DiNO

W czwartek (6.04) do sieci trafi ostatni klip zwiastujący „Cyrk na qłq”. Nowy album Kleszcza & DiNO promowany będzie przez singiel pt. „Ziemski teatr”. Obok Kleszcza główną rolę w teledysku zagra… marionetka! Premiera płyty 7 kwietnia br.

Do tej pory Kleszcz (MC) & DiNO (producent) zaprezentowali 5 teledysków zwiastujących „Cyrk na qłq”. Wizualizacje towarzyszą singlom: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” (ft. Rahim), „Freak show” (ft. Kopruch), „Nie płacz” i „Bajka o kolorach”.

Artyści zdążyli nas już przyzwyczaić do różnorodności. Mamy mashup, obraz rodem z filmów fantasy, realizację przedstawienia cyrkowego, wideo nakręcone w tym samym miejscu o 3 różnych porach roku czy animowaną bajkę narysowaną przez samego Kleszcza. Nie inaczej będzie tym razem. Zgodnie z tytułem utworu Kleszcz & DiNO zaproszą nas do teatru.

Będzie to teatr lalek, a na ekranie rozegra się prawdziwa sztuka! Za jej przygotowanie odpowiedzialni będą studenci Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.

„Cyrk na qłq” będzie 2. po „HorRYM JESTem” wspólnym krążkiem Kleszcza & DiNO. Jak zapowiadają artyści, będzie on jeszcze bardziej magiczny.

– Kontynuacja baśniowej konwencji pozwala nam przekazać jeszcze więcej emocji – mówi Kleszcz.

Na wydawnictwo trafi 14 premierowych utworów. Część z nich będziemy mogli usłyszeć „na żywo” dzień po sklepowej premierze.

Już w sobotę (8.04) w CK Wiatrak w Zabrzu Kleszcz & DiNO zagrają premierowy koncert. Na scenie pojawią się również: Pokahontaz, Vixen, zaprzyjaźnieni z MaxFlo – Fejz i Tymek czy tzw. rekruci hip-hopu inicjatywy MaxFloLab – AeSPe i Rakkaman.

ZOBACZ TELEDYSK
KLESZCZ & DINO – BAJKA O KOLORACH

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » usuwanie zapachów