MUZOTAKTMUZYKANowy singielFactor 8: „W nowym klipie uderzamy w system”

Factor 8: „W nowym klipie uderzamy w system”
F

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Bydgoska rockmetalowa formacja Factor 8 kończy pracę nad swoim najnowszym klipem realizowanym do utworu „The Mockracy”. Promujący najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „The Valkyries” teledysk wymierzony jest w państwowy aparat administracyjny.

– Ten utwór i klip to wyraz wzmagającego się przez lata gniewu, buntu przeciwko systemowi bezdusznej biurokracji i bezmyślnych urzednikow-robotów – tłumaczy Bartek Wojciechowski, wokalista zespołu Factor 8.

REKLAMA

– Od 1945 jesteśmy traktowani, jak zło konieczne. Gnębią nas chorymi przepisami, musimy spełniać setki, tysiące wymogów, płacić praktycznie za każdy świstek, czekać w „nieskończoność” aż łaskawie wydadzą nam potrzebne pozwolenia. Moje życie napisało tę historię.

Mam tego dość i tym teledyskiem dokładamy małą cegiełkę do tego, żeby obalić ten system, który upadla ludzi od tylu lat. Nie będę biernie się temu przyglądał. W dniu premiery, podam więcej szczegółów , w jaki sposób przez lata jestem upokarzany przez administracyjno-biurokratyczny aparat naszego państwa – dodaje muzyk.

Materiały promocyjne partnera

„The Mockracy” jest jednym z utworów z ostatniej płyty Factor 8 „The Valkyries”, którą można w całości posłuchać tutaj:

Poprzednim singlem promującym płytę Factor 8 był tytułowy „The Valkyries”.

Korzenie formacji FACTOR sięgają roku 2009 roku. Od początku istnienia zespół cieszył się bardzo dobrym odbiorem zarówno ze strony słuchaczy, jak i mediów czy krytyki, o czym świadczą kolejne sukcesy na gruncie ogólnopolskich przeglądów i festiwali oraz koncerty na jednej scenie z najważniejszymi zespołami nurtu rock/metal w kraju (m.in. Kat, Vader, Virgin Snatch, Organek, Chainsaw czy None).

Po latach intensywnego koncertowania oraz kilku składowych roszadach, FACTOR 8 wszedł do studia Red Sun w Bydgoszczy, gdzie nagrał debiutancką płytę „The Valkyries”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » usuwanie zapachów

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA