Dawid Kwiatkowski wystąpi w Warszawie (szczegóły koncertu, bilety)

Dawid Kwiatkowski
fot. Tomasz Bolt © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w warszawskiej Stodole. Około 80 000 sprzedanych płyt, pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Trasa “Countdown” promuje najnowszy, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski: Bezapelacyjne odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 20-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu trzy biletowane trasy koncertowe liczące 60 koncertów.

Pierwsza z nich – „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa #9893tour trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce.

Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym możemy zobaczyć i posłuchać Dawida oraz jego świetnych muzyków, tym bardziej, że wszystkie koncerty grane są 100% live.

W ciągu 3 lat Dawid zagrał ponad 250 koncertów plenerowych oraz klubowych. Debiutancki album Dawida pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą.

“9893” zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OLiS- był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Sukces tej płyty pokazuje też 2. miejsce najlepiej sprzedających się płyt Empik.com w 2013 roku, mimo że „9893′′ wydane zostało na miesiąc przed końcem danego roku.

19 listopada 2014 ukazała się nowa płyta Dawida pt. „Pop&Roll”, która osiągnęła status platyny przed premierą. Album promowała rozpoczęta na przełomie 2014/2015 trwająca rok trasa koncertowa POP&ROLL TOUR. W trakcie trwania trasy wokalista wystąpił kolejny raz na deskach Opery Leśnej w Sopocie, tym razem na „Koncercie Platynowym”.

2 grudnia 2015 na rynku pojawił się kolejny album młodego wokalisty „Element trzeci”, który promował singiel „Droga”.

Nowy wizerunek i kierunek muzyczny Dawida zyskał nowe grono odbiorców, a motyw „korony”, która była głównym punktem promocji albumu, staje się już powoli kultowy dla fanów Dawida.

W 2016 roku ukazał się kolejny singiel z „ET”, był to duet „YIN YANG” z wokalistką HANA. „ELEMENT” zyskał status złotej płyty.  Wokalista w styczniu 2016 wyruszył w trasę promującą ostatnie wydawnictwo, która trwać będzie do grudnia 2016 roku. Praktycznie każdy z teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych.

TRASA “COUNTDOWN” promuje najnowszy, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego. Liczyć będzie ponad 80 koncertów w całej Polsce.

Koncerty podzielone będą na dwa różne akty – promujący COUNTDOWN oraz drugi, z materiałem z poprzednich albumów.

Dawid Kwiatkowski o nowej trasie mówi: Będą to koncerty bardziej dojrzałe, przemyślane, dopracowane w 100%. Nie mogę się doczekać, aż pokażemy na żywo nowy materiał, który gwarantuję, że porwie każdego!

Bilety:
Bilet VIP (bilet wstępu, spotkanie z artystą, gadżety związane z trasą) – 200 zł
dostępny wyłącznie na www.stodola.pl

Przedsprzedaż stojące: 59 pln
od 18 kwietnia 66 pln

Przedsprzedaż balkon : 79 pln
od 18 kwietnia 86 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10) oraz na stronie: stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl

ZOBACZ TELEDYSK
DAWID KWIATKOWSKI – COUNTDOWN

Tekst piosenki
Dawid Kwiatkowski – Countdown
I knew
waking up with you in my arms
I knew
this ain’t a love that can last for long
and you
you say you think I could be the one
but I don’t think I can be the one for you, for you
’cause when it’s good it’s good
but when it’s bad it’s a disaster
so all that I can think about
our time is running out yeah
it’s the countdown (heyyeah heyyeah)
so all that I can think about
our time is running out yeah
I fell
for you so hard that it broke my bones
I fell,
you never once tried to help me up
it’s true (yeah)
can’t believe I was making plans
I was ready to give my name to you, to you
’cause when it’s good it’s good
but when it’s bad it’s a disaster
so all that I can think about
our time is running out yeah
it’s the countdown (heyyeah heyyeah)
so all that I can think about
our time is running out yeah
it’s the countdown
I don’t wanna think about it
you don’t wanna think about it
I don’t wanna think about it without you
it’s the countdown

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » usuwanie gniazd os

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!