Paulina Czapla wraca! (zobacz teledysk do piosenki „Twoje Życie, Twój Soul”)

Paulina Czapla wraca z nowym singlem zatytułowanym „Twoje Życie, Twój Soul” we współpracy z formacją The Ostprausters. Do piosenki powstał teledysk, który już teraz możecie zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Paulina Czapla
Paulina Czapla fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paulina Czapla nagrała piękną piosenkę z trójmiejskim hip-hopowym duetem The Ostprausters. Do nagrania “Twoje życie, Twój soul” powstał teledysk, za który odpowiedzialny jest Artur Kowal.

Tekst do piosenki napisali członkowie The Ostprausters, czyli Paweł Kruszewski i Bartosz Ornoch. Do wykonania zaprosili wokalistkę, która z muzyką związana jest od najmłodszych lat – Paulinę Czaplę.

Paulina Czapla od najmłodszych lat rozwijała w sobie talent wokalny oraz miłość do dźwięków fortepianu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako mała dziewczynka w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie miała okazję zaśpiewać u boku Edyty Górniak.

W rodzinnej miejscowości Malbork współtworzyła zespół „Airam”. W 2010 roku Paulina rozpoczęła studia o kierunku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz ukończyła klasę fortepianu w Szkole Muzycznej II st. w Gdańsku-Wrzeszczu.

Paulina Czapla
Paulina Czapla fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Szerszej publiczności dała się poznać w 2011 roku w programie X-Factor, gdzie oczarowała jury pięknym głosem i nietypową urodą. Okazał się to przełomowy moment w karierze wokalistki. Okrzyknięta została polską Norah Jones i Kelly Clarkson. Utwory takie jak „Stop”  czy ”If I ain’t got you” Alici Key’s w wykonaniu Pauliny Czapli zapadły w sercach i pamięci polskiej publiczności.

Wystąpiła także w „Szansa na sukces” czy „Must Be The Music”, gdzie doszła do finału.

Na scenie wspierała wcześniej wspomnianą Edytę Górniak, Michała Bajora oraz Jana Pietrzaka. Obecnie całą swoją energię poświęca na pisanie autorskich utworów utrzymanych w klimatach pop, soul, jazz i r&b.

The Ostprausters to natomiast hip-hopowy duet z Trójmiasta, który zasłynął utworem „W serca bicie” nagranym wraz z Sarsą. Inna kompozycja raperów, w której można usłyszeć Magdalenę Baś – „List” – trafiła na listy przebojów (m.in. Radia Eska).

ZOBACZ TELEDYSK
PAULINA CZAPLA, THE OSTPRAUSTERS – TWOJE ŻYCIE, TWÓJ SOUL

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » usuwanie gniazd os

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!