Katy Perry nie dołącza do Kardashianek

Katy Perry
Katy Perry fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Przedstawiciele Katy Perry, autorki przeboju “Roar”, zapewniają, że nie zostanie ona jedną z bohaterek reality show “U Kardashianów”.

Wokalistka pojawiła się w ostatnim odcinku popularnego show. Kim Kardashian poznała gwiazdę popu przy okazji koncertu swojego męża, Kanye Westa. Z miejsca pojawiły się plotki, że Katy Perry będzie można regularnie oglądać u boku Kardashianek, ale przedstawiciele piosenkarki zaprzeczają.

– Nie będzie jej w reality show. Nie spodziewajcie się jej w obsadzie – wyjaśnia osoba z otoczenia Katy. – Reality show to nie jej bajka.

Katy Perry ma na koncie takie popularne numery jak “I Kissed a Girl”, “California Gurls”, “Teenage Dream”, “The One That Got Away”, “Roar” i “Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy.

Dyskografię Amerykanki zamyka longplay “Prism” z października 2013 roku. Obecnie pracuje nad nowym krążkiem, który promuje singel “Chained to the Rhythm”.

W 2015 roku rodzina Kardashianów podpisała z kanałem E! trzyletni kontrakt. W Polsce cykl “U Kardashianów” można oglądać na E! Entertainment.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » dezynsekcja mikrofalowa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!