Epica zagra koncert w Krakowie

Epica
Epica fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Holenderscy giganci symfonicznego metalu z grupy Epica ponownie odwiedzą nasz kraj i 9 listopada zagrają w krakowskim klubie Studio.

Występ w stolicy Małopolski rozpocznie europejską trasę. Podczas tournée Epica wspierana będzie przez nowy zespół Anneke Van Giersergen – Vuur oraz tunezyjską grupę Myrath, wykonującą metal progresywny.

– Europo! Po bardzo udanych koncertach z Powerwolf, wprost nie mogliśmy się doczekać kolejnej trasy – cieszą się Holendrzy.

– Wracamy do Was z pełnią siły już najbliższej jesieni. Oczekujcie niesamowitej produkcji oraz świetnego line-upu.

Od ponad pięciu lat skład kapeli się nie zmienił. Muzycy są zgrani, dograni, rozumieją się znakomicie, co przekłada się na wysokiej jakości produkcje. Niezmiennie najwięcej uwagi przykuwa pani przy mikrofonie – Simone Simons, mama pięcioletniego Vincenta i małżonka Olivera Palotaia z Kamelot. Przykuwa zarówno nietuzinkową urodą, jak i niezmiennie pięknym głosem.

Niebawem holenderscy mistrzowie symfonicznego metalu będą obchodzić 15-lecie narodzin. Do Polski przyjadą promować następcę znakomitego albumu “The Quantum Enigma” z 2014 roku, “The Holographic Principle”.

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu.

Wejściówki dostępne będą na Knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie).

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Kołatek domowy zwalczanie