Wygraj album Dawida Kwiatkowskiego zatytułowany “POP&ROLL” – poniżej szczegóły konkursu.

dawid kwiatkowski

POP&ROLL to trzeci album Dawida Kwiatkowskiego, który jest największym odkryciem muzycznym ostatnich lat.

Nazwa longplaya pochodzi od połączonych na płycie stylów muzycznych: popu z rockiem.

Album charakteryzuje się bardzo pozytywnymi tekstami, których autorem jest sam Dawid oraz świetnymi aranżacjami utworów. Każdy numer został nagrany na żywych instrumentach przez muzyków na stałe współpracujących z wokalistą.

Dawid o swojej płycie mówi: „Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu – wywołująca uśmiech i tupanie nogą. Pomieszaliśmy różne style, chcieliśmy żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Taki też wyszedł, a ja myślę że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu.”

POP&ROLL jest również pierwszym krokiem w zmianie wizerunku wokalisty.

Producentem longplaya jest Patryk Tylza, a za mastering płyty odpowiadał Blake La Grange, który pracował z takimi zespołami jak KISS, Kanye West czy P.O.D. Album promuje singiel „Jak To”.

ZOBACZ NOWY TELEDYSK: DAWID KWIATKOWSKI AFRAID

KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie, w którym nagrodą jest album Dawida Kwiatkowskiego zatytułowany “POP&ROLL”.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Należy polubić fanpage MuzoTakt

2. Należy polubić fanpage TopLive.pl

3. Udostępnić na facebooku link artykuły z konkursem oznaczając go tagiem #PolećDalej

poniżej przykład:
przyklad-dawid-kwiatkowski

Konkurs trwa do 1 września 2015 r.
Życzymy powodzenia!

Przypomnijmy, że w 2 edycji tanecznego show Dawid Kwiatkowski tańczył tak dobrze, że znalazł się w gronie trzech półfinałowych par, a jury nie mogło się go nachwalić i przyznawało mu w kolejnych odcinkach zbliżoną do maksymalnej liczbę punktów!

„Pop & Roll” to drugi studyjny album Dawida Kwiatkowskiego, który jest największym odkryciem muzycznym ostatnich lat. Nazwa longplaya pochodzi od połączonych na płycie stylów muzycznych: popu z rockiem.

Album charakteryzuje się bardzo pozytywnymi tekstami, których autorem jest sam Dawid oraz świetnymi aranżacjami utworów. Każdy numer został nagrany na żywych instrumentach przez muzyków na stałe współpracujących z wokalistą.

Dawid o swojej płycie mówi: „Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu – wywołująca uśmiech i tupanie nogą. Pomieszaliśmy różne style, chcieliśmy żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Taki też wyszedł, a ja myślę że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu”.

„Pop & Roll” jest również pierwszym krokiem w zmianie wizerunku wokalisty. Producentem longplaya jest Patryk Tylza, a za mastering płyty odpowiadał Blake La Grange, który pracował z takimi zespołami jak Kiss, Kanye West czy P.O.D.

Dawid Kwiatkowski jako pierwszy w historii polskiej branży muzycznej zdobył Złotą Płytę na 3 tygodnie przed jej premierą. W ciągu roku zagrał trasę liczącą 120 koncertów, z czego klubowe wyprzedane zostały w ilości 60 000 sztuk biletów.

Artysta otrzymał również wiele nagród oraz nominacji, m.in. do Mtv Ema, Eska Music Awards. Zdobył statuetki m.in. za odkrycie roku, wokalistę roku czy światowej sławy nagrodę Nickelodeon Kids Choice Award. Dodatkowo zajął 3. miejsce w programie Taniec z Gwiazdami oraz pobił nieoficjalny rekord Guinessa w ilości komentarzy pod postem na facebooku, a jego profile w social media są bezkonkurencyjne w swojej popularności i aktywności fanów.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...