O.S.T.R. oraz muzycy z Islandii, Estonii i Litwy na SeaZone Music & Conference

Hades i O.S.T.R. w piosence
O.S.T.R. fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do pierwszej partii wykonawców Showcase Festiwal dołącza druga pula znakomitych wykonawców z polskim hiphopowym twórcą O.S.T.R.-em na czele.

Po ogłoszonych miesiąc temu artystach premierowej części konferencji Seazone Showcase Festiwal, w ramach którego znani artyści zaprezentują się w całkowicie nowych odsłonach, a nieznani dotychczas szerokiej publiczności muzycy z Polski i Europy będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut, znana jest już druga pula nazwisk. O.S.T.R., Mr. Silla (Islandia), Rosalie., Salk, Wurffel (Estonia), Young Stadium Club, Ba. (Litwa), Łagodna Pianka, MajLo, Eric Shoves Them In His Pockets to kolejna dziesiątka, która pojawi się na scenach w kilkunastu lokalizacjach w Sopocie w dniach 9 – 10 czerwca.

Seazone Showcase Festiwal to niepowtarzalna okazja zapoznania się z premierowym, często jeszcze niewydanym materiałem z nadchodzących albumów, świeżymi pomysłami i nowymi brzmieniami.

Wcześniej udział potwierdzili Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, BeMy, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill).

Występy artystów odbędą się na kilkunastu sopockich scenach, m.in. w Teatrze Wybrzeże Sopot, Teatrze Boto, Teatrze Na Plaży, Galerii 2 Zmiany, klubach Tan, Mewa Towarzyska, Spatif, Scena, Sfinks 700.

W ramach imprezy, która odbędzie się miedzy 8 a 10 czerwca, planowane są ponadto panele dyskusyjne i warsztaty muzyczne. Uczestnicy będą mogli na przykład osobiście przetestować i porównać produkty ponad 30 liczących się na rynku marek.

Ponadto profesjonaliści z całego świata, którzy stoją za sukcesami m.in. Fatboy Slim, Black Eyed Peas, Lorde, Faithless, Black Coffee czy Jess Glynne oraz współpracowali z takimi artystami jak Daft Punk, Gorillaz, Korn, Will.i.am, Muse, Pendulum czy Mark Knight, a także wytwórniami Sony Music, Universal i Warner Music Group pojawią się w Sopocie, by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami konferencji.

Pierwsza pula karnetów do 16 kwietnia w cenie 39 zł (wstęp na wszystkie koncerty w ramach Showcase Festiwal) jeszcze dostępna na tej stronie.

Więcej szczegółów na temat konferencji, warsztatów, pokazów sprzętu i imprez klubowych dostępnych jest na Seazonesopot.pl oraz Facebook.com/seazonesopot.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Robaki gryzące drewno