MUZOTAKTNEWSYGwiazdyWirtualna rzeczywistość The Chemical Brothers i St. Vincent

Wirtualna rzeczywistość The Chemical Brothers i St. Vincent
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

The Chemical Brothers postanowili w wyjątkowy sposób zilustrować utwór “Under Neon Lights”, który nagrali z St. Vincent.

Do piosenki z ostatniej płyty “Born in the Echoes” powstało interaktywny klip zrealizowany w technologii VR (wirtualna rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzona).

REKLAMA

Prawdę mówiąc, to coś więcej niż klip, bo twórcy opisują go jako “psychologiczną i fizyczną opowieść o dorastaniu” oraz “interaktywne, animowane, wirtualne doświadczenie”.

Za realizację odpowiadają Within, czyli Jono Brandel i Zach Richte.

Materiały promocyjne partnera

– Zawsze intrygowały nas różne wizualne interpretacje naszych utworów, dlatego z ekscytacją czekaliśmy na to, co wymyślą kolesie z Within – mówią muzycy.

By przeżyć doświadczenie, należy wejść na tę stronę.

The Chemical Brothers to jedna z największych gwiazd muzyki tanecznej i elektronicznej. Debiutancki album duetu, “Exit Planet Dust”, sprzedał się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Ich nagrania cechują ciężkie klubowe rytmy i muzyka gitarowa.

Wśród przebojów mają “Setting Sun”, “Block Rockin’ Beats”, “Hey Boy Hey Girl” czy “Galvanize”. Ostatni album zespołu, “Born in the Echoes”, miał premierę w lipcu 2015 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma zwalczająca owady w drewnie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA