MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDNCE i Nicki Minaj całują nieznajomych

DNCE i Nicki Minaj całują nieznajomych
D

REKLAMA
REKLAMA

Grupa DNCE, której członkiem jest Joe Jonas, nawiązała współpracę z raperką Nicki Minaj. Efektem jest chwytliwa piosenka „Kissing Strangers”.

Przebojowy numer z funkową wibracją wydaj się idealnym hitem na lato. Nagrania można posłuchać poniżej. Nie wiadomo, czy utwór trafi na potencjalnych drugi longplay grupy.

„Kissing Strangers” to następca debiutanckiego multiplatynowego hitu „Cake By The Ocean”, który osiągnął wynik ponad miliard odtworzeń.

REKLAMA

DNCE to laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Formacja ma na koncie EP-kę „Swaay”, która ukazała się pod koniec 2015 roku.

W skład wchodzą Joe Jonas, Jack Lawless, JinJoo Lee i Cole Whittle. Ich debiutancki, imienny album miał premierę w listopadzie 2016 roku.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku.

Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Gazowanie robaków Toruń

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA