Disclosure – posłuchaj nowego utworu! Sprawdź koniecznie ich najnowszy singiel.

Disclosure
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szum wokół nowego albumu Disclosure nie milknie a wręcz robi się coraz większy. Niedawno zespół opublikował oficjalną tracklistę albumu. Potwierdziła ona kolaborację z artystami takimi jak Lorde, The Weeknd i Miguel. Po singlu „Omen”, przy którym duet Disclosure współpracował z wieloletnim przyjacielem Samem Smithem przyszła pora na nowy kawałek „Willing & Able” z gościnnym udziałem Kwabs. Bracia Lawrence już wielokrotnie współpracowali z unikatowymi wokalistami i do takich właśnie zalicza się Kwabs. Jego jedwabisty głos idealnie współgra z nieskazitelnym bitem wyprodukowanym przez Disclosure. Singiel daje pogląd na to jak wyjątkowych kawałków można się spodziewać po albumie „Caracal”, którego premiera jest zaplanowana na 25 września!

„Omen” zdążył już wskoczyć do Top 20 brytyjskich list przebojów, a klip po dwóch tygodniach ma już ponad 9 milionów wyświetleń. Singiel podbija playlisty wszystkich rozgłośni – od Radio 1 do Capital FM – to kolejny świetny przykład niepowstrzymanej siły kolaboracji Disclosure i Sama.

Bracia mają już zaplanowane występy w Stanach Zjednoczonych na przełomie października i listopada, zagrają między innymi w Los Angeles Sports Memorial Hall oraz w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Informacje o występach w Wielkiej Brytanii zostaną niedługo ogłoszone.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!