Ørganek gra T.Love

Organek - koncert w Łodzi
fot. Mateusz Jacak Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Zespół Ørganek wziął na warsztat piosenkę T.Love, “Autobusy i tramwaje”.

Przeróbka powstała z okazji 35-lecia zespołu dowodzonego przez Muńka Staszczyka. Interpretacji w wykonaniu twórców przeboju “Mississippi w ogniu” można posłuchać poniżej.

Nagranie jest częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy.

Ørganek to kwartet sygnowany nazwiskiem lidera, autora muzyki oraz tekstów, Tomasza Organka. Debiut zatytułowany debiut “Głupi” został znakomicie przyjęty i pokrył się platyną. Z krążka pochodzą single “Nie lubię” i “Kate Moss”. Tomasz Organek był członkiem projektu Męskie Granie Orkiestra, z którym stworzył hit “Wataha”. Zespół supportował Muse na ostatnim koncercie w Krakowie. Album “Czarna Madonna” ukazał się 4 listopada 2016 roku.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity “Chłopaki nie płaczą”, “Warszawa”, “Wychowanie”, “Ajrisz”, “Nie, nie, nie”, “Stany” czy “King”. Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu “T.Love” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie korników

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...