MUZOTAKTNEWSYGwiazdyWokalistki Blondie i Garbage śpiewają dla amerykańskich bogów

Wokalistki Blondie i Garbage śpiewają dla amerykańskich bogów
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Debbie Harry z Blondie oraz Shirley Manson z Garbage połączyły siły i nagrały piosenkę na potrzeby serialu “American Gods”.

Utrzymany w klimacie disco numer zainspirowany jest twórczością Giorgio Morodera. Kawałek powstał z myślą o scenie, która rozgrywa się w 1979 roku z boginią miłości Bilquis.

REKLAMA

Shirley Manson odpowiada już za wokale w motywie przewodnim z czołówki produkcji, który skomponował Brian Reitzell (do sprawdzenia poniżej).

Serial “American Gods” powstał na podstawie powieści Neila Gaimana “Amerykańscy bogowie”.

Materiały promocyjne partnera

Akcja telewizyjnej ekranizacji wydanej w 2001 roku książki rozgrywa się w świecie, w którym bogowie i postacie z mitologii żyją wśród zwykłych śmiertelników. Ricky Whittle wciela się w główną rolę – Cienia (Ricky Whittle). Tuż przed zwolnieniem Cienia z więzienia, w tajemniczym wypadku ginie jego żona Laura (Emily Browning). Po powrocie do domu, Cień spotyka Pana Wednesdaya (Ian McShane), twierdzącego, iż jest uchodźcą wojennym, byłym bogiem i królem Ameryki. Razem spróbują rozwiązać zagadkę morderstw dokonywanych zimą w pewnym małym miasteczku.

W obsadzie znaleźli się również Gillian Anderson, Cloris Leachman, Peter Stormare, Jonathan Tucker, Chris Obi, Mousa Kraish oraz Pablo Schreiber. Realizacją kierują Bryan Fuller (“Hannibal”) oraz Michael Green (“Herosi”).

Premiera na antenie Starz odbyła się 30 kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=1Ow1qPRIs8A

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » kornik drukarz zwalczanie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA