MUZOTAKTMUZYKANowy singielNine Inch Nails remiksuje swego bohatera

Nine Inch Nails remiksuje swego bohatera
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nine Inch Nails, czyli obecnie Trent Reznor i Atticus Ross, przygotowali remiks utworu Todda Rundgrena, muzyka poruszającego się w rejonach rocka progresywnego i art rocka.

Muzycy wzięli na warsztat nagranie “Deaf Ears”. – Todd Rundgren to mój bohater – zapewnia Reznor. – Jego płyty (solowe i te z Utopią), jego utwory, jego produkcja i muzykalność wywarły na mnie ogromny wpływ.

REKLAMA

Nagrania po obróbce Nine Inch Nails można posłuchać poniżej. Numer trafi na nadchodzący, planowany na ten rok album Rundgrena, “White Knight”.

Na czele Nine Inch Nails nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy – zdobyła dwie nagrody za utwory “Wish” i “Happiness in Slavery”.

Materiały promocyjne partnera

Za najważniejsze dzieło w dorobku NIN uważa się “The Downward Spiral” z 1994 roku. Ostatnia długogrająca płyta to “Hesitation Marks” z września 2013 roku.

Trent Reznor i Atticus Ross ostatnio zajęci są muzyką filmową. Ich najnowsze kompozycje można można usłyszeć w dramacie “Patriots Day” o zamachu w Bostonie z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » kornik drukarz zwalczanie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA