Artyści Sony Music na festiwalu Enea Spring Break!

Enea Spring Break

Już 20 kwietnia (czwartek) rozpoczyna się tegoroczna edycja festiwalu Enea Spring Break.

W Poznaniu zaprezentuje się czterech reprezentantów Sony Music: Percival Schuttenbach, Guova, Limboski i Gromee.

Percival Schuttenbach to czołowy przedstawiciel polskiej sceny folk-metalowej. Ich brzmienie to połączenie rocka z elementami folku, muzyki klasycznej oraz elektroniki.

Podczas koncertów ich muzyka wzbogacona jest o oryginalne instrumentarium, ciekawą scenografię i niezwykłe stroje. Ostatnie wydawnictwo zespołu zatytułowane „Strzyga” ukazało się 7 października nakładem Sony Music. Muzycy z zespołu Percival Schuttenbach jako poboczny projekt – Percival – stworzyli ścieżkę dźwiękową do gry „Wiedźmin” – „The Witcher 3 – Wild Hunt”.

Guova to raperka, która w krótkim czasie narobiła ogromnego zamieszania na polskiej scenie hip-hopowej. Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland to styl i przekaz.

Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice – za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

Limboski – aktywny na naszej alternatywnej scenie od kilku lat, a teraz wypływający na szerokie wody rynku fonograficznego. Limboski najlepiej odnajduje się w konwencji śpiewaka z gitarą – wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Ostatnia płyta Limboskiego „W trawie. I inne jeszcze młode” zawiera esencję jego dotychczasowej twórczości po polsku oraz kilka nowych utworów.

Gromee – jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego trzy ostatnie single okazały się komercyjnym sukcesem. „Follow You” otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” pokrył się Platyną a ostatni, zatytułowany „Spirit” , znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych!

Więcej szczegółów na temat występów artystów Sony Music znajdziecie na stronie organizatora: http://spring-break.pl/

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Corneco zwalczanie owadów