Mateusz Grędziński debiutuje! (zobacz teledysk do singla “Obietnice”)

Zwycięzca 7. edycji „The Voice of Poland”, Mateusz Grędziński prezentuje swój pierwszy debiutancki singiel pt. “Obietnice”. Premiera już na MUZOTAKT.pl

Po raz pierwszy Mateusz Grędziński wykonał na żywo piosenkę “Obietnice” w finałowym odcinku 7 edycji programu ‚The Voice of Poland’. Przez niektórych nazywany “polskim Justinem Timberlakiem” otrzymał najwięcej głosów w finale i zwyciężył w show. Wokalista w ramach nagrody otrzymał kontrakt płytowy, samochód oraz 50 tysięcy złotych.

“Obietnice” to piosenka, która powstała jeszcze podczas trwania programu i swoją premierę miała w finałowym odcinku show. Muzykę skomponowali Katarzyna Lisowska i Paweł Oszywa, a tekst napisał sam Andrzej Piaseczny. – Parę razy już nagrałem wokal, ale wciąż szukamy tego perfekcyjnego brzmienia. Wolę, żeby to było przemyślane, na spokojnie, ale bardzo dobre – mówił jeszcze kilka miesięcy temu Mateusz Grędziński.

Do singla powstał także teledysk, za który odpowiada Pascal Pawliszewski, reżyser klipów dla m.in. Cugowskich, Lady Pank, Ani Wyszkoni, Michała Bajora, Adama Stachowiaka czy Alicji Janosz.

“Piosenkę dedykuje rodzinie i przyjaciołom!” – mówi 25-letni wokalista.

Mateusz Grędziński
Mateusz Grędziński na okładce singla “Obietnice”

Mateusz Grędziński pochodzi z Ornety. Trzy lata studiował ekonomię przedsiębiorstwa na UWM w Olsztynie, jednak wybrał śpiewanie. Występował na największych scenach polskich: Trasa Radia Zet i Dwójki, Sylwester z Dwójką we Wrocławiu, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, Kabareton Świętokrzyski. Występuje także z projektem „Tribute to Jantar” na deskach warszawskiego teatru Capitol. Teraz chce wykonywać swój własny materiał.

Na co dzień, wraz z gitarzystą, koncertuje w całej Polsce. Spotkać go można przede wszystkim w Trójmieście. W programie wyróżnił się spośród reszty uczestników – zaskakiwał, zarażał uśmiechem i pozytywną energią. Zapracował na miano „polskiego Justina Timberlake’a” i to nie tylko z powodu fizycznego podobieństwa do wokalisty, ale również dzięki swoim niezwykłym możliwościom wokalnym.

Jego wysoki alt w połączeniu ze znakomitym ruchem scenicznym daje świeżą, odważną i wybuchową mieszankę na polskiej scenie muzycznej. Takiej barwy głosu nie ma nikt w Polsce!!! W swoich kompozycjach łączy soul, R&B i pop-rock z nowoczesnymi brzmieniami. Fascynuje go epoka disco lat 70-tych.

Największe pasje Mateusza to taniec, śpiew i gra aktorska. Przez wiele lat tańczył i śpiewał w regionalnym zespole muzycznym będącym wizytówką regionu warmińsko – mazurskiego. Jest „duszą towarzystwa”. Ma talent satyryczny – przyjaciele uwielbiają jego skecze. Bardzo związany ze swoją rodziną. Ma brata. Na co dzień mieszka w Olsztynie.

Jak podoba Wam się debiutancki singiel Mateusza Grędzińskiego?

ZOBACZ TELEDYSK
MATEUSZ GRĘDZIŃSKI – OBIETNICE

Tekst piosenki
Mateusz Grędziński – Obietnice
Obiecaj mi, że znajdziesz sił
Choć tyle ile ja
Nie mijaj mnie
Niech minie dzień
To uciekanie w nas
Za każdym razem, gdy spotykam te oczy
Za każdy razem, gdy odwracasz wzrok
Za kiedy widzę, gdy przyglądasz się moim
Nie umiem patrzeć wprost
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Obiecaj mi ze wszystkich sił
Obiecam tobie ja
Zatrzymaj się
Zobaczysz jak zatrzyma się też świat
To nic
Daj mi czas, daj mi czas
Pulsuje powietrze
Znów cię pragnę więcej
I wiem, tylko dzień, tylko dwa
Uciekać przestaniesz
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
To nic
Daj mi czas, daj mi czas
Pulsuje powietrze
Znów cię pragnę więcej
I wiem, tylko dzień, tylko dwa
Uciekać przestaniesz
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja
Ty i ja

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Owady warszawa

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...