Ann. Pham: Debiutancki singiel “Mistake” międzynarodowym hitem? (WIDEO)

Ann. Pham

Wysoki poziom, pozytywna energia, wielki zapał i ogrom pracy. Te cechy charakteryzują zespół Ann. Pham, który prezentuje swój debiutancki teledysk do utworu „Mistake”.

Zdjęcia do nowego klipu Ann. Pham „Mistake” były realizowane na Islandii. Z piosenką tą wiąże się wiele emocji, w związku z czym interpretacja niech pozostanie indywidualna dla każdego.

Pewne jest, że już pierwszym singlem i teledyskiem zespół pokazuje duży profesjonalizm i udowadnia, że drzemie w nim wielki potencjał.

Koncepcja zespołu jest dogłębnie przemyślana od samego początku i pozostanie wielką niespodzianką do momentu wydania płyty. Jak sami o sobie mówią, ich losy połączyły się nieprzypadkowo.

Tworzą z pozytywną energią, wielkim zapałem i nakładem ogromnej ilości pracy. Na pewno warto śledzić poczynania Ann. Pham.

Na chwilę obecną przygotowują się do trasy w rodzimym kraju, ale także w Czechach i Turcji. Zespół nie wyklucza również powrotu na Islandię – tym razem w celach koncertowych.

ZOBACZ TELEDYSK
ANN. PHAM – MISTAKE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » sprzątanie Olsztyn

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...