MUZOTAKTNEWSYGwiazdyWokalista Sigur Rós śpiewa dla Toma Hanksa i Emmy Watson

Wokalista Sigur Rós śpiewa dla Toma Hanksa i Emmy Watson
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jónsi z Sigur Rós nagrał piosenkę do filmu “The Circle. Krąg” z Tomem Hanksem i Emmą Watson w rolach głównych.

Główną bohaterką opowieści jest świeżo upieczona absolwentka prestiżowych studiów Mae Holland (w tej roli Emma Watson), która zostaje zatrudniona w firmie o nazwie The Circle (przedsiębiorstwo przypomina Google połączone z Facebookiem).

REKLAMA

Całonocne imprezy, ekskluzywne sypialnie i jadalnie, sala gimnastyczna z wszelkimi udogodnieniami robią wielkie wrażenie na młodej dziewczynie, która wspina się po szczeblach kariery, nie zauważając zagrożeń stwarzanych przez nowoczesną technologię.

Ponadto młoda kobieta nawiązuje relację z charyzmatycznym współwłaścicielem firmy Eamonem Baileyem (Tom Hanks). John Boyega wciela się w Tya, młodego wizjonera, współtwórcę The Circle.

Materiały promocyjne partnera

Do obrazu islandzki wokalista napisał utwór “Simple Gifts”. Delikatnego, wypełnionego syntetycznymi dźwiękami nagrania można posłuchać tutaj.

Za muzykę do filmu odpowiada Danny Elfman. Soundtrack ukaże się w dniu amerykańskiej premiery obrazu, czyli 28 kwietnia.

Wokalista Sigur Rós śpiewa dla Toma Hanksa i Emmy Watson

W obsadzie znaleźli się również John Karen Gillan, Patton Oswalt i zmarły w lutym Bill Paxton. Scenariusz powstał na podstawie powieści Dave’a Eggersa. Napisał go James Ponsoldt, który także stanął za kamerą.

Polska premiera “The Circle. Krąg” planowana jest na 19 maja.

Sigur Rós powstali w 1994 roku w Rejkiawiku. Debiutancki album “Von” ukazał się na ich rodzimej Islandii w 1997 roku i sprzedał się w liczbie zaledwie trzystu egzemplarzy. Jednak już kolejny longplay, “Ágatis byrjun” z 1999, okazał się międzynarodowym sukcesem. Dorobek formacji zamyka płyta “Kveikur” z maja 2013 roku.

Jónsi wydał jeden solowy krążek – “Go” w 2010 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » sprzątanie Olsztyn

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA