Miłosz Skibiński – premiera teledysku “Zatańczmy”, w którym wystąpiła Edyta Herbuś

Mateusz Skibiński, półfinalista programu “Must Be The Music”, prezentuje teledysk do utworu “Zatańczymy”, w którym wzięła udział Edyta Herbuś.

Mateusz Skibiński
Mateusz Skibiński fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Miłosz Skibiński jest wokalistą, byłym członkiem zespołu Garash. W 2014 roku Miłosz śpiewał chórki u boku Darka Skibińskiego w zespole Garash.

Dzięki wspaniałej aranżacji i bogatemu instrumentarium zespół zachwycił jury programu
“Must Be The Music”, dzięki czemu doszli do półfinału programu.

W 2016 roku zespół zauważyła Karolina Mańkowska – właściciel Informatora Artystycznego ArtBook współpracującego z wieloma artystami w Polsce i postanowiła pomóc zespołowi w rozkręcaniu kariery. Szczególną uwagę przyciągał właśnie Miłosz, którego nietuzinkowy wokal dosłownie hipnotyzuje.

Od tego momentu twórczość Miłosza nabrała ostrego tempa. Miłosz nawiązał współpracę z producentem Emilianem Waluchowskim – kiedyś członkiem zespołu Video oraz wieloletnim muzykiem Ani Wyszkoni.

Pod koniec 2016 roku powstał pierwszy singiel Miłosza “Zatańczmy” – nagrywany w studio u Janka Benedyka, do którego powstał teledysk, w którym główną rolę zagrała Edyta Herbuś oraz tancerze grupy Volt z Egurrola Dance Studio. Profesjonalna produkcja realizowana przez ekipę 4 fan media.

Edycie zarówno sam Miłosz jak i oczywiście singiel bardzo przypadł do gustu więc od razu zgodziła się na współpracę. Obecnie Miłosz kończy pracę nad płytą i wkrótce zacznie koncerty w Polsce.

ZOBACZ TELEDYSK
MIŁOSZ SKIBIŃSKI – ZATAŃCZMY

https://www.youtube.com/watch?v=dWL4AcJJhGg

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » sprzątanie Olsztyn

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!