MUZOTAKTMUZYKANowy singielJula - serialowa piosenka "M jak Miłość" (zapowiedź nowej płyty)

Jula – serialowa piosenka “M jak Miłość” (zapowiedź nowej płyty)
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jula przedstawia nowy singiel! Piosenka “M jak Miłość” to kolejna odsłona płyty Juli – nagrana na potrzeby serialu M jak Miłość, ale znajdzie się też na płycie artystki. Premiera albumu “Milion słów” już 26 maja 2017.

“Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej – mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużą elastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd.” – wyznaje Patrycja Kosiarkiewicz, która jest autorem słów piosenki.

REKLAMA

“Mieliśmy już doświadczenie, bo półtora roku wcześniej pisaliśmy numer do kinowego przeboju Listy do M część II. Czytałam wtedy scenariusz i z tego rodził się tekst pt. “Na pewno” śpiewany później przez chór Sound ‘n’ Grace. Tym razem poszłam śladem poprzednich piosenek przewodnich serialu. Ponieważ leci on od lat, zdążył mieć dwie piosenki tytułowe: najpierw utwór Wojtka Gąsowskiego, a następnie Beaty Kozidrak” – dodaje Patrycja.

“To właśnie one były inspiracją. Myślę, że nasza wersja jest lekka, nowoczesna, to taka muzyczna mgiełka. Chcieliśmy by było pozytywnie, pastelowo, z dużą dawką optymizmu i nadziei, którą serial niesie. Dla mnie najważniejszym przekazem utworu jest fraza: miłość – podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc” – mówi Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstu.

Jula
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Materiały promocyjne partnera

Jula – a tak naprawdę Julita Fabiszewska. Dwudziestoczteroletnia wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Można śmiało powiedzieć, że jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań Demo i pukania od drzwi do drzwi wytwórni muzycznych do których kolejki nie mają końca. Wystarczył Internet.

Śpiewając od najmłodszych lat tzw. „covery” na różnego rodzaju konkursach/przeglądach piosenki, zdobywając zaszczytne miejsca – nigdy nie myślała, że może stać się osobą, która odmieni polski rynek muzyczny i dla wielu osób stanie się autorytetem, wzorem do naśladowania , a na pewno dla wielu tysięcy osób dowodem na to, że marzenia się spełniają. Wszystko zaczęło się w 2007 roku kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór.

Co najciekawsze to znajomi Juli umieścili pierwsze nagranie w Internecie, co okazało się ogromnym sukcesem. Wszystko jednak zaczęło rozkwitać 4 lata później w 2011 roku kiedy kanał Youtube znacznie zyskał na popularności.

Wtedy już autorskie (amatorskie) nagrania Juli znacznie przebijały liczną ilością odsłon utwory grane w tym czasie w największych stacjach radiowych w Polsce umieszczanych na Youtube. Dowodem na to jest m. in. utwór pod tytułem „Zostań”, który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 11 mln wyświetleń.

Według raportu firmy Nielsen Jula z piosenką „Za każdym razem” w Polsce była najczęściej granym utworem wyprzedzając m. in. największe światowe hity. Obecnie na samym kanale artystki zanotowano 24 mln wyświetleń tego hitu.

19 Czerwca 2012 ukazał się drugi singiel pt. „Nie zatrzymasz mnie” promujący debiutancki album, z którym premierowo Jula wystąpiła na koncercie „Lato Zet i dwójki” w TVP 2 . 20 lipca podczas gali Eska Music Awards 2012 nominowana została w kategoriach „Najlepszy debiut” oraz „Najlepszy artysta ESKA.pl” wygrywając każdą z nominacji.

14 sierpnia ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Na krawędzi”. Następnego dnia Jula udostępniła cały album w internecie dla fanów, których nie było stać na zakup krążka. 15 Czerwca 2013 roku Julita Fabiszewska została nominowana na festiwalu w Opolu w kategoriach „Najlepsza Artystka” oraz „Super Przebój” , gdzie zajęła 2 miejsce.

Oficjalny kanał Juli YouTube łącznie liczy ponad 70 mln wyświetleń i z dnia na dzień rośnie.

“M jak Miłość” to kolejny singel z nowej płyty Juli “Milion słów”, która ukaże się 26 maja.

Do tej pory jej fani mogli usłyszeć utwór “Dobrego dnia”. Muzykę do obu singli stworzył Bartosz “Tabb” Zielony. Tabb i wspomniana wcześniej Patrycja Kosiarkiewicz wcześniej stworzyli dla Juli świąteczną piosenkę.

POSŁUCHAJ SINGLA
JULA – M JAK MIŁOŚĆ

Tekst piosenki
Jula – M jak Miłość
Na pastelowo widzę świat
Choć czasem wkrada się tam ślad
Szarości smutku, albo westchnień
Wstrząsa mnie jak pył
Bo za mną wiele nocy dni
Od A do Z przeżytych chwil
Dla każdej z nich mam w sobie dom
Czule je tule!
A jak tam u ciebie
Czy szczęście jest
A jak tam u ciebie
Czy spokój też
Mówisz: nieźle
Ale wiem że jeszcze będzie wspaniale
Bo ta na M jest wielkim darem
Więc bierz ją, bierz i podaj dalej
O tak, odważnie bierz
I podaj dalej
M jak miłość
M jak miłość
M jak miłość
Podaj dalej!
M jak miłość
M jak miłość
Jest z tobą wciąż!
Nie obiecam ci że zawsze raj
Ja wiem jak to jest
Nie da się tylko naj, naj
Obiecam za to ci że będę obok tuż
Gdy trochę mocniej w oczy wiatr zawieje
Spójrz, spójrz w moją stronę
A jak tam u ciebie
Czy szczęście jest
A jak tam u ciebie
Czy spokój też
Mówisz: nieźle
Ale wiem że jeszcze będzie wspaniale
Bo ta na M jest wielkim darem
Więc bierz ją, bierz i podaj dalej
O tak, odważnie bierz
I podaj dalej
M jak miłość
M jak miłość
M jak miłość
Podaj dalej!
M jak miłość
M jak miłość
Jest z tobą wciąż!
Jest z tobą wciąż!
bierz ją, bierz i podaj dalej
bierz ją, bierz i podaj dalej
O tak, odważnie bierz i podaj dalej
M jak miłość
M jak miłość
M jak miłość
Podaj dalej!
M jak miłość
M jak miłość
Jest z tobą wciąż!

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma sprzątająca Olsztynek

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA