Gala Mtv Video Music Awards wraca na zachodnie wybrzeże 28 sierpnia 2017!

Gala Mtv Video Music, MTV Video Music Awards 2016

Stacja MTV ogłosiła, że “MTV Video Music Awards” powraca do Los Angeles, a konkretnie do Inglewood. Uroczysta gala przyznania nagród odbędzie się w majestatycznym The Forum, skąd relacjonowana będzie na żywo 28 sierpnia o godz. 2:00 polskiego czasu.

Inglewood cieszy się, że ponowienie będzie gościć MTV VMAs na arenie The Forum, która bez dwóch zdań pozostaje nr 1 wśród koncertowych miejsc w Kalifornii! – mówi burmistrz James Butts – Po raz kolejny Madison Square Garden wyznacza standardy dla zachodniego i wschodniego wybrzeża.

35-letnie MTV nie dorównuje wiekiem legendarnemu The Forum. Razem mają na karku 85 lat i nadal tak samo angażują się w tworzenie muzycznej historii.– mówi Shelli Azoff, Managing Partner w The Forum – W tym roku zapowiada się kolejna, ogromna porcja epickich wspomnień dla MTV, zwycięzców, a przede wszystkim dla fanów. Cała rodzina The Forum szaleje z radości mogąc ponownie powitać u siebie VMAs!

W poprzednich latach podczas VMAs rozgrywały się najbardziej przełomowe i zaskakujące sceny w historii świata muzycznego, takie jak wybuchowy występ Linkin Park w Griffith Observatory, spektakularne odsłonięcie swojego ciążowego brzuszka przez Beyoncé czy festiwal w Los Angeles z udziałem takich artystów jak Macklemore & Ryan Lewis, Pharrell i Demi Lovato.

The Forum gościło już MTV Video Music Awards w 2014 r. Wówczas na scenie pojawiła się między innymi Beyoncé, która wykonała swój feministyczny hymn. Tego samego wieczoru wystąpili: Usher, Ariana Grande, Nicki Minaj, Sam Smith i Taylor Swift.

Nad produkcją „MTV Video Music Awards” czuwają:

Jesse Ignjatovic – Executive Producer
Bruce Gillmer, Garrett English, Lee Lodge – Executive Producers
Melanie Block – Executive In Charge of Production
Amani Duncan – Music Executive in Charge
Wendy Plaut – Celebrity Talent Executive in Charge.

The Forum, zwane również “Fabulous” Forum znajduje się w Inglewood w Kalifornii i jest największym w kraju krytym obiektem, zaprojektowanym z myślą o największych wydarzeniach muzycznych i rozrywkowych oraz niektórych spotkaniach sportowych. We wnętrzu wokół głównej sceny znajduje się 7 000 – 17 000 miejsc siedzących, co umożliwia zorganizowanie każdego pokazu premierowego.

Odwiedzający obiekt fani mogą cieszyć się ogromną przestrzenią ponad 740 m², na której znajdują się punkty gastronomiczne i sklepy z ulubionymi markami. Budowlę otacza zewnętrzny taras o powierzchni 3716 m², na którym mieszczą się bary, puby i wygodne miejsca do wypoczynku, dzięki czemu zadowolenie odwiedzających utrzymywane jest na najwyższym poziomie.

The Forum podczas odbywających się tam wydarzeń wyjątkowo dba o wysoką jakość dźwięku i tworzy atmosferę, pozwalającą fanom na doświadczenie jedynego w swoim rodzaju spotkania ze swoimi idolami.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma sprzątająca Olsztynek