All We Are zapowiadają nowy album!

W zeszłym miesiącu All We Are zaznaczyli swój powrót zawrotnym ‘Burn It All Out’. Było to pierwsze nagranie trio z Liverpoolu od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu z 2015 roku.

Teraz przyszedł czas na prezentację nowego teledysku do piosenki ‘Human’, zapowiadającej drugi ich album.

Album zatytułowany ‘Sunny Hills’, ukaże się 9 czerwca nakładem Domino Recording, a jego producentem jest Kwes (Solange, Kano, Loyle Carner). Na płycie grupa prezentuje nowe brzmienie, zakorzenione w psychodelii, krautrocku i post-punku.

Reżyserem teledysku jest Eoin Glaister, a klip jest częścią trylogii na temat małej wioski, która stanęła w obliczu inwestycji deweloperskiej i autostrady przebiegającej przez samo jej serce. Po pierwsze powoduje to konflikty pomiędzy jej mieszkańcami, ale dzięki temu uczą się także, jak połączyć siły w walce z deweloperem. W roli dewelopera występuje Thomas Gray.

All We Are tworzą norweski wokalista i basista Guro Gikling, brazylijski gitarzysta Luis Santos oraz irlandzki perkusista i wokalista Richard O’Flynn.

Ich muzyka nie jest rodzajem ucieczki przed spowitym mrokiem światem, a jedynie próbą stwierdzenia, że nie ma nic złego w byciu innym i mówieniu, że nie chce się być częścią tego świata.

Rezultatem jest zaraźliwie taneczny, ale przy tym także mroczny album ‘Sunny Hills’. Odzwierciedla to także szata graficzna wydawnictwa. „Pokazuje stary dom ściśnięty między dwa duże deweloperskie budynki. Kobieta, która jest jego właścicielem, odmówiła jego sprzedaży wielu deweloperom, w tym Donaldowi Trumpowi. Opierała się przez lata, nawet wtedy, gdy deweloper wykupił przestrzeń nad nim.

W końcu wygrała swoją walkę i została tam przez kolejne dekady, aż do swojej śmierci. Zanim to nastąpiło, widziała jak kasyno Donalda Trumpa upadło i zamknęło swoje podwoje. Jest w tej historii poczucie siły oporu, z którym czujemy związek. Pokazuje, że można wygrać nawet z kimś, kto ma wielką władzę”.

Chociaż polityczny, ‘Sunny Hills’ cechuje też emocjonalny rollercoaster, który w ciągu ostatnich dwóch lat przeżyli troje członkowie zespołu. Przeprowadzka do Liverpoolu miała także wpływ na cały album. To jest miasto oporu, w którym muzycy dostrzegają dzisiaj odniesienia do alienacji i strachu z czasów Thatcher.

Polityczny, poetycki, taneczny i pełen afirmacji – taki jest ‘Sunny Hills’, stworzony przez dumnych obywateli znikąd.

ZOBACZ TELEDYSK
ALL WE ARE – HUMAN

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma sprzątająca Olsztynek