Nas i DJ Shadow razem w dolinie krzemowej

Nas i DJ Shadow razem w dolinie krzemowej
Nas (Jerritt Clark/Getty Images for Rolling Stone), DJ Shadow (Ross Gilmore/Redferns/Getty), Thomas Middleditch (Tommaso Boddi/Getty Images)

Raper Nas i mistrz samplingu DJ Shadow połączyli siły we wspólnym nagraniu, stworzonym do serialu “Dolina krzemowa”.

Efektem kooperacji hiphopowych artystów jest numer zatytułowany “Systematic”. Utwór z typowym dla Shadowa scratchowaniem i charakterystycznym rymowaniem Nasa można znaleźć poniżej.

Nie wiadomo, czy któryś z muzyków uwzględni piosenkę na swoim kolejnym wydawnictwie.

Nas, który naprawdę nazywa się Nasir Jones, obecnie pracuje nad nową płytą. Swój ostatni album “Life Is Good” wydał w lipcu 2012 roku. Ostatnio muzyk udziela się przy rozmaitych produkcjach filmowych i telewizyjnych jak “The Get Down” Baza Luhrmanna.

Josh Davis, ukrywający się pod pseudonimem DJ Shadow, zdobył uznanie z sprawą debiutu “Endtroducing…..”, który trafił do Księgi rekordów Guinnessa jako pierwszy całkowicie samplowany album. Teledysk do singla Amerykanina “Six Days” z 2002 roku nakręcił ceniony reżyser z Hong Kongu, Wong Kar-wai. Dorobek Amerykanina zamyka płyta “The Mountain Will Fall” z czerwca 2016 roku.

Przypomnijmy, że serial “Dolina krzemowa” opowiada o komputerowych geniuszach, którzy próbują zaistnieć na rynku z własną firmą.

W rolach głównych występują Thomas Middleditch, T.J. Miller, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Josh Brener i Amanda Crew.

Premiera nowej, czwartej odsłony planowana jest na 23 kwietnia. W Polsce pierwszy odcinek będzie można oglądać na HBO o 4.00 w nocy z 23 na 24 kwietnia. Powtórka w poniedziałek o 21.10.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele