MUZOTAKTTeledyskiDNCE, Nicki Minaj i całujące się psiaki (WIDEO)

DNCE, Nicki Minaj i całujące się psiaki (WIDEO)
D

REKLAMA
REKLAMA

Popowy zespół DNCE z Joe Jonasem w składzie zaprezentował uroczą tekstówkę do singla nagranego z Nicki Minaj.

Numer nosi tytuł „Kissing Strangers”. Towarzyszący piosence klip z tekstem przedstawia muzyków jako psów. Nicki Minaj pojawia się jako różowy pudel, a Joe Jonas jako buldog. Wideo nawiązuje do tytułu nagrania, czyli do całowania się z obcymi.

„Kissing Strangers” to następca debiutanckiego multiplatynowego hitu „Cake By The Ocean”, który osiągnął wynik ponad miliard odtworzeń.

REKLAMA

DNCE tworzą: Joe Jonas, Cole Whittle, JinJoo oraz Jack Lawless. Zespół ma na swoim koncie ponad 7 milionów sprzedanych singli, 550 milionów streamów i ponad 250 milionów odsłon na Vevo.

To także laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Formacja ma na koncie EP-kę „Swaay”, która ukazała się pod koniec 2015 roku.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku.

Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA