Dziś do stacji radiowych trafił pierwszy singiel zespołu Dead Frank zatytułowany “Bardziej”. Dead Frank z utworem “Bardziej” dają solidnego kopa polskiemu rock’n’rollowi

dad frank
okładka do singla “Bardziej”

Dead Frank to warszawski zespół grający alternatywnego rocka. Powstał w 2014 roku z inicjatywy Tomka Uszyńskiego (ex Voltage Betty) i Jacka (Perkoza) Perkowskiego (T.Love, Azyl P, De Mono). Panowie postanowili połączyć siły i współtworzyć ambitne, rasowe granie spod znaku Black Keys czy Jacka White’a z polskimi tekstami i przebojowymi refrenami. Zespół powstał z czystej miłości do muzyki i potrzeby wspólnego grania a do projektu zostali zaproszeni basista Piotrek Kowalewski i bębniarz Rafał Dutkiewicz. Swoje utwory początkowo prezentowali w Internecie i wśród znajomych.

Bardzo szybko wieść o nowym, bardzo obiecującym składzie dobiegła do mediów i zespół został zaproszony m.in. do grania na żywo podczas audycji Makakofonia w Antyradiu, do cyklu koncertów Żywiec Miejskie Granie. Na płycie gościnnie pojawił się m.in. Sokół.

Pierwszym singlem z płyty, która ukaże się we wrześniu, jest utwór „Bardziej”. O tym wyborze w dużej mierze zadecydowali fani zespołu, wśród których jest wielu uznanych dziennikarzy muzycznych.

ZOBACZ TELEDYSK
DEAD FRANK – BARDZIEJ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!