Justin Bieber na singlu DJ-a Khaleda

Justin Bieber
Justin Bieber fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Bieber jest jednym z kilku znanych gości na najnowszym singlu DJ-a Khaleda. Kawałek będzie mieć premierę 28 kwietnia 2017.

Nie tak dawno pojawiły się informacje o kolaboracjach Kanadyjczyka z Luisem Fonsim i Daddy Yankee’em.

Sam zainteresowany ujawnił właśnie, że jego głos będzie słychać w najnowszej piosence DJ-a Khaleda, zatytułowanej “I’m The One”. Ujawnił też na swoim Instagramie okładkę do singla, którą można zobaczyć poniżej.

Oprócz Justina w piosence pojawiają się także Chance The Rapper, Lil Wayne i Quavo.

Utwór pochodzi z najnowszego albumu DJ-a Khaleda “Grateful”. Okładka przedstawia syna rapera z Luizjany, Asahda. Wśród gości mają się znaleźć także Rihanna, Travis Scott (II), Mariah Carey, Future oraz Nicki Minaj.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Justin Bieber gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Poprzedni longplay rezydującego w Miami DJ-a, rapera i producenta to wspomniane “Major Key” z lipca 2016 roku. Wśród gości na płycie znaleźli się J. Cole, Nicki Minaj, Chris Brown, Rick Ross, 2 Chainz, Busta Rhymes, Travis Scott, Lil Wayne, Wiz Khalifa, Wale, Kendrick Lamar, Big Sean, Nas i Meghan Trainor.

View this post on Instagram

Friday

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

R E K L A M A » fotobudka na wesele