MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMadonna nie aprobuje swojej biografii "Blonde Ambition"

Madonna nie aprobuje swojej biografii “Blonde Ambition”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Niedługo po tym, jak ogłoszono, iż powstanie film “Blonde Ambition” o Madonnie, gwiazda – niezbyt przychylnie – wypowiedziała się o projekcie.

Scenariusz pisze Elyse Hollander. Film skupiać będzie się na wczesnym etapie kariery królowej popu, w latach 80. Obserwować będziemy m.in. prace przyszłej gwiazdy nad debiutancką płytą.

REKLAMA

Madonnie w ogóle nie podoba się ten pomysł.

– Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć swoją historię – napisała na Instagramie artystka.

Materiały promocyjne partnera

– Każdy, kto próbuje zrobić do za mnie, jest szarlatanem i głupcem, i liczy na szybkie uznanie bez nakładu pracy. To choroba trawiąca nasze społeczeństwo.

Wśród producentów “Blonde Ambition” znalazł się Brett Ratner, który nakręcił dla Madonny klip “Beautiful Stranger”. Biografię realizuje studio Universal.

Madonna wydała trzynasty longplay – “Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się “Like A Virgin”, “Papa Don’t Preach”, “Like A Prayer”, “Vogue”, “Take A Bow”, “Frozen”, “Music”, “Hung Up” czy “4 Minutes”.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA