Michał Bajor i Anna Wyszkoni razem nagrali piosenkę zatytułowaną “Ja Kocham, Ty Kochasz” – zobacz teledysk!

ja kocham
foto: Ania Wyszkoni i Michał Bajor / oficjalne konto Ani Wyszkoni na Facebooku

Michał Bajor czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat. Nowy album – „Moja miłość” to jego 19. płyta i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. To zbiór najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Och życie kocham cię nad życie”. Na płycie pojawią się także dwie nowe piosenki, napisane specjalnie dla artysty przez Wojciecha Młynarskiego. Wśród nich jedna zaśpiewana w wyjątkowym duecie – z Anną Wyszkoni.

To bardzo ważne dla artysty , jeśli młodsi wykonawcy szanują jego pracę , a jeszcze bardziej ważne i miłe , jeśli przychodzą na koncerty starszego przecież, pokoleniowo i repertuarowo kolegi. Anna Wyszkoni od wielu lat dawała mi sygnały, że bardzo lubi moje piosenki , a także, że chciałaby razem ze mną wystąpić. Nigdy nie nagrywałem duetów, ale przy okazji nowej płyty „Moja miłość” przyszło mi do głowy, że jest to najlepsza artystyczna okazja do spełnienia marzenia Ani, a także spróbowania tej formy piosenkowania. Tak jak się spodziewałem, nasza współpraca była pod każdym względem bardzo udana. Zarówno w fazie prób, jak i potem pełnych muzycznych pomysłów nagrań, aż po wspólny teledysk. To duża satysfakcja pracować z artystką tak umuzykalnioną, skromną, a jednocześnie pełną pomysłów i zapału – opowiada Michał Bajor.

okładka singla
okładka singla

Wokalistka również nie kryje swojego zadowolenia: Współpraca z Michałem Bajorem to dla mnie ogromny zaszczyt. Jeszcze dwa lata temu choćby wspólne wyjście na scenę było tylko w sferze moich marzeń. To, że śpiewam z Michałem na Jego płycie jest dla mnie wyjątkowym przeżyciem artystycznym. Michał ma niepowtarzalny urok, styl i klasę, nie tylko na scenie, ale i w życiu. Jego muzyczna wrażliwość porusza mnie i fascynuje. Cieszę się, że poprzez nasz muzyczny duet stałam się chociaż małą częścią jego artystycznego świata.

Premiera nowej płyty Michała Bajora zaplanowana jest na 2 października br. pod skrzydłami Sony Music Poland.

ZOBACZ TELEDYSK
MICHAŁ BAJOR ANNA WYSZKONI “JA KOCHAM, TY KOCHASZ”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!