MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyBen McKelvey supportem Mike + The Mechanics

Ben McKelvey supportem Mike + The Mechanics
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ben McKelvey, angielski piosenkarz i multiinstrumentalista, poprzedzi jedyny koncert w Polsce zespołu Mike + The Mechanics. Występ odbędzie się na początku września 2017 w Krakowie.

Ben McKelvey wychowywał się w zachodnim Londynie na muzyce takich artystów jak Johnny Cash, Bob Dylan, Bruce Springsteen i Paul Weller. Po rozwiązaniu jego pierwszego popowo-punkowego zespołu Fluid Lines w 2011 roku, zdecydował się na karierę solową.

REKLAMA

Jego debiutancka EP-ka “A Hundred Thousand Welcomes” została wydana w październiku 2013, a pierwszy solowy album “Love & Life In England” w lutym 2016 roku.

McKelvey miał okazję towarzyszyć na trasie takim wykonawcom jak The Janoskians, Wet Wet Wet i The Overtones. W marcu 2017 roku, kończąc serię 32 koncertów, podczas których supportował Mike + The Mechanics m.in. w tak kultowych miejscach, jak Brighton Dome czy The Royal Albert Hall, wydał kolejną EP-kę “One For The Road”.

Materiały promocyjne partnera

Mike + The Mechanics sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak “Silent Running”, “All I Need Is A Miracle”, “Word Of Mouth”, “Another Cup Of Coffee” i “Over My Shoulder”. Kapela znanego z Genesis Mike’a Rutherforda zagra w Polsce w ramach trasy promującej album “Let Me Fly”.

Koncert odbędzie się 3 września 2017 roku w ICE Kraków.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA