MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyArchive zagra na Przystanku Woodstock

Archive zagra na Przystanku Woodstock
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Archive, twórcy przeboju “Again”, ponownie odwiedzą nasz kraj. Tym razem zespół wystąpi na Przystanku Woodstock.

W 2016 roku ukazał się entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków dziesiąty studyjny album zespołu “The False Foundations”. To niezwykła płyta, a promujące ją występy na największych arenach i w najlepszych klubach muzycznych świata zasługują, według założyciela zespołu, na miano najlepszych w karierze zespołu.

REKLAMA

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl o ostatnim etapie naszej trasy koncertowej – mówi współzałożyciel zespołu, Darius Keeler.

– Nie mam wątpliwości, że koncerty które zagraliśmy w zeszłym roku należą do najlepszych w historii zespołu. Jeżeli chodzi o produkcję i wizualną stronę występów, to naprawdę dokonaliśmy czegoś wyjątkowego, i już nie mogę się doczekać aż znów wyruszymy w drogę. Utwór “Splinters” jest dla mnie wyjątkowym nagraniem, a na żywo brzmi piorunująco. Myślę, że znajdujemy się w doskonałej formie jeżeli chodzi o kreatywność.

Materiały promocyjne partnera

Archive to projekt powołany do życia w 1994 roku przez Dariusa Kellera i Danny’ego Griffithsa w Londynie. W ciągu 20-letniej kariery muzycy wydali 10 albumów studyjnych i nauczyli się łączyć ze sobą różne gatunki muzyczne takie jak elektronika, trip-hop, post-rock i progressive rock. Wydany w 1996 debiutancki krążek “Londinium” to nagranie czysto triphopowe, podczas gdy ich najnowszy krążek “The False Foundation” bezbłędnie łączy ze sobą generowane komputerowo dźwięki z klasycznym brzmieniem żywych instrumentów. Do dziś ich hymnem pozostaje “Again”, które zawsze znajduje się na najwyższych pozycjach Topu Wszech Czasów w radiowej Trójce.

Festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku w Kostrzynie nad Odrą. W czasie 23. Przystanku Woodstock na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Wystąpią m.in. Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, Kyle Gass Band, The Exploited, The Qemists, Nothing But Thieves, Slaves, Prong, Wilki, The Bloody Beetroots, Łąki Łan, Tabu, Blues Pills, Dub Inc., Mando Diao, Clock Machine, Frank Turner & The Sleeping Souls, Annisokay, Molotov Jukebox i House Of Pain.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA