MUZOTAKTTeledyskiO.S.T.R. stawia diagnozę bez prądu

O.S.T.R. stawia diagnozę bez prądu
O

REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafił teledysk O.S.T.R.-a zapowiadający jego nowe koncertowe wydawnictwo.

– Jeśli nie byliście na żadnym koncercie na trasie “Życie po śmierci: Autentycznie”, to macie tu małą namiastkę w postaci oficjalnego klipu promującego album “MTV Unplugged: Autentycznie” – zachęca raper.

REKLAMA

Klip zrealizowany do nagrania “Diagnoza” można obejrzeć poniżej.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Zestaw zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności.

O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z albumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

Wydawnictwo miało premierę pod koniec kwietnia 2017 roku.

Adam Ostrowski, jak naprawdę nazywa się O.S.T.R., to polski raper, inżynier dźwięku i producent. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Nagradzany był przez magazyn “Ślizg”, nominowany do Paszportu “Polityki” czy Superjedynki.

Za płyty “Kartagina” (z Marco Polo) i “O.c.b.” wyróżniony został Fryderykiem. Jego ostatni regularny longplay, “Życie po śmierci”, miał premierę w lutym 2016 roku.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA