MUZOTAKTNEWSYGwiazdyPaul McCartney piratem z Karaibów

Paul McCartney piratem z Karaibów
P

REKLAMA
REKLAMA

Paul McCartney zaprezentował plakat z filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”), w którym gościnnie wystąpił.

Były muzyk The Beatles dostał epizodyczną rolę w produkcji Disneya. Wciela się w więziennego strażnika numer 2. Jak wygląda ucharakteryzowany na pirata, można sprawdzić na Twitterze artysty.

W nadchodzącej, piątej już części złowrogi korsarz, kapitan Salazer (Javier Bardem), ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow (Johnny Depp) musi zdobyć Trójząb Posejdona.

REKLAMA

Poza Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) powracają Hector Barbossa (Geoffrey Rush), Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley), Scrum (Stephen Graham) i Gibbs (Kevin McNally). Brenton Thwaites wciela się w Henry’ego Turnera, syna Willa.

Najnowsza odsłona przygód Sparrowa trafi do naszych kin 26 maja. Za reżyserię odpowiadają Espen Sandberg i Joachim Ronning.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to „New” z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA