Krzysztof Zalewski dołącza do składu Impact Festival

Krzysztof Zalewski
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Krzysztof Zalewski, który wciąż promuje swój ostatni album “Złoto”, zagra 15 czerwca przed Linkin Park i Machine Gun Kelly. Koncerty odbędą się w Tauron Arenie Kraków w ramach Impact Festivalu.

Krzysztof Zalewski to polski muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, zwycięzca drugiej edycji “Idola”.

Po wydaniu debiutanckiej płyty “Pistolet” zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, Hey, Muchy czy Brodka. W 2013 roku powrócił z autorską płytą “Zelig”.

Obecnie promuje najnowszy krążek “Złoto”, wpisujący się w tę szkołę grania muzyki, która mówi, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. “Złoto” jednak to nie same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitary – choć i dla poszukujących takich wrażeń coś się znajdzie.

Na płycie dominują numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne. W porównaniu z poprzednią płytą uproszczone jednak zostały aranżacje, bardziej organiczne jest brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz. Zestaw promuje m.in. znakomity numer “Jak dobrze” z udziałem Natalii Przybysz, do którego klip można sprawdzić poniżej.

Impact Festival 2017:
15 czerwca: Linkin Park, Machine Gun Kelly, Krzysztof Zalewski
17 czerwca: System of a Down, Royal Republic, Red Sun Rising

ZOBACZ TELEDYSK
KRZYSZTOF ZALEWSKI – JAK DOBRZE

R E K L A M A » fotobudka na wesele