Młody wokalista Dawid Kwiatkowski jest przymierzany do roli jurora w najnowszym show telewizji Polsat – “Super Dzieciak”.

“Super Dzieciak” to odpowiedź Polsatu na jesienną propozycję TVN-u, czyli program “Aplauz, aplauz”, który zastąpił program “Mali giganci”.

Według “Super Expressu” propozycję objęcia stanowiska jurora otrzymał również Dariusz Michalczewski.

Dawid Kwiatkowski to bloger i wokalista, który jest idolem setek tysięcy nastolatek w Polsce. Na koncie ma dwie płyty. Ostatnia z nich – “Pop & Roll” ukazała się w listopadzie 2014 roku i zdobyła status platynowej płyty.

„Pop & Roll” jest również pierwszym krokiem w zmianie wizerunku wokalisty. Producentem longplaya jest Patryk Tylza, a za mastering płyty odpowiadał Blake La Grange, który pracował z takimi zespołami jak Kiss, Kanye West czy P.O.D.

Dawid Kwiatkowski jako pierwszy w historii polskiej branży muzycznej zdobył Złotą Płytę na 3 tygodnie przed jej premierą. W ciągu roku zagrał trasę liczącą 120 koncertów, z czego klubowe wyprzedane zostały w ilości 60 000 sztuk biletów.

Dawid Kwiatkowski
fot. www.facebook.com/dawidkwiatkowskioff

Artysta otrzymał również wiele nagród oraz nominacji, m.in. do Mtv Ema, Eska Music Awards. Zdobył statuetki m.in. za odkrycie roku, wokalistę roku czy światowej sławy nagrodę Nickelodeon Kids Choice Award. Dodatkowo zajął 3. miejsce w programie Taniec z Gwiazdami oraz pobił nieoficjalny rekord Guinessa w ilości komentarzy pod postem na facebooku, a jego profile w social media są bezkonkurencyjne w swojej popularności i aktywności fanów.

Jeżeli plotki się potwierdzą, to w Polsacie zobaczymy dwóch Kwiatkowskich. W programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpi bowiem brat Dawida – Michał Kwiatkowski.

ZOBACZ NOWY TELEDYSK: DAWID KWIATKOWSKI AFRAID

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!