Zayn Malik, były członek One Direction nie marnuje czasu w mediach społecznościowych, płynnie przechodząc od konfliktu do konfliktu. Tym razem pokłócił się z Calvinem Harrisem, a tematem była Taylor Swift.

Wszystko zaczęło się od tego, iż Zayn Malik przekazał dalej na Twitterze post, który pośrednio atakował Swift. Było w nim bowiem stwierdzenie, że Miley Cyrus jest lepsza od swojej konkurentki, gdyż nie przejmuje się tak mocno sprzedażą swoich płyt, jak Taylor Swift.

Przekierowanie bardzo szybko zniknęło z tablicy Malika, jednak nie na tyle szybko, by sprawy nie zauważył Calvin Harris, czyli chłopak Swift.

Ten w ostrych słowach stwierdził, że artysta nie ma pojęcia jaki jest cel działalności Taylor Swift, która według niego swoją walką z portalami streamingowymi dba o interesy artystów. Na końcu swojej tyrady na Twitterze dorzucił, że w czasie, gdy wszystkie dzieciaki śledzą i głosują w plebiscycie Teen Choice Award, niejeden artysta walczy o przetrwanie we własnej piwnicy.

Malik nie miał zamiaru pozostawić sprawy bez odpowiedzi, stwierdzając, iż Harris zaatakował go, nie mając pojęcia o czym pisał wokalista. Po wymianie paru obelg partner Swift postanowił zażegnać konflikt, stwierdzając że Malik ma świetny głos.

W ostatnim czasie Zayn na Twitterze kłócił się m.in. z Naughty Boyem oraz swoimi byłymi kolegami z zespołu.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!