Mura Masa i Desiigner razem dookoła świata

Mura Masa
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Brytyjski producent muzyki elektronicznej i multiinstrumentalista Mura Masa, połączył siły z jednym z bardziej obiecujących hiphopowych twórców z USA, Desiignerem.

Efektem kooperacji zdolnych artystów jest utwór zatytułowany “All Around the World”. Piosenki można posłuchać poniżej.

Numer trafi na imienny debiutancki album Mura Masy. Premiera wydawnictwa została wyznaczona na 14 lipca. Wśród gości na krążku znajdą się ponadto A$AP Rocky, Damon Albarn, A. K. Paul, Nao, Charli XCX, Christine and the Queens, Jamie Lidell, Bonzai i Tom Tripp.

Kariera Mura Masy zaczęła się w 2014 roku, kiedy wrzucił na SoundCloud pierwszy mikstejp, “Soundtrack to a Death”. Jego debiutancka EP-ka “Someday Somewhere” światło dzienne ujrzała w kwietniu 2015 roku. W ubiegłym roku można go było podziwiać na koncertach w Polsce.

Raper Desiigner wylansował przebój “Panda” (do sprawdzenia tutaj), który w USA trzykrotnie pokrył się platyną. Fragment nagrania Kanye West wykorzystał na swoim ostatnim longplayu “The Life of Pablo”. Sidney Royel Selby III, jak brzmi pełne nazwisko artysty, pochodzi z Brooklynu. Muzyk pracuje właśnie nad debiutancką płytą zatytułowaną “The Life of Desiigner”. Krążka należy spodziewać się w 2017 roku.

R E K L A M A » fotobudka na wesele