margaret
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

TVP1 w swojej jesiennej ramówce znalazło miejsce dla programu muzycznego. Nowe muzyczne show to “Retromania”! Jego prowadzącymi będą Margaret, Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.

margaret coca cola
Margaret – reklama Coca-Cola

26 września na antenie telewizyjnej Jedynki zadebiutuje program “Retromania!”, w którym widzowie będą mieć okazje nie tylko do muzycznych wspomnień, ale i spotkania z legendami  ekranu. W roli prezenterów pojawią się bowiem: niepozapominany gospodarz “Koła fortuny”, Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk znany z “Wideoteki dorosłego człowieka”. Panowie będą towarzyszyć Margaret.

Jak podał serwis Wirtualnemedia.com, w cyklu pojawią się anegdoty muzyczne z życia gwiazd oraz nowości muzyczne. Planowane jest również puszczanie teledysków w formie listy przebojów.

Pierwszy odcinek w telewizji zostanie wyemitowany 26 września, zaś cały sezon emitowany będzie w soboty o godzinie 14:05.

Przypomnijmy, że Margaret swego czasu była przymierzana jako jurorka szóstej edycji programu “The Voice of Poland”. Ostatecznie jednak wokalistka zdementowała plotki, ale zaznaczyła, że być może będzie chciała wziąć udział w kolejnych edycjach.

Czy spodoba się widzom? Czas pokaże.

ZOBACZ OSTATNI TELEDYSK
MARGARET – HEARTBEAT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!