Piotr Rubik w duecie z 2-letnią córką

Piotr Rubik
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Piotr Rubik ostatnimi czasy bardzo polubił pracę z dziećmi. Tym razem planuje nagrać piosenkę ze swoją 2-letnią córką.

Piotr Rubik z córką Helenką
Piotr Rubik z córką Helenką

“Mam duet z Helenką, więc teraz musi być duet z Alą! Jest dla niej kołysanka na płycie ‘Karuzela z marzeniami’, którą niebawem zacznę nagrywać z dzieciakami z ‘Małych Gigantów’ jako solistami. Powinna ukazać się na zimę” – tak Piotr Rubik tłumaczy w rozmowie z “Faktem” powody, dla których chce nagrać piosenkę z córką Alicją.

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie 2015 roku Piotr Rubik był jednym z trenerów programu “Mali Giganci”. Drużyna artysty (“Klika Rubika”) okazała się w finale najlepsza, a wrażenie na jurorach show szczególnie zrobiła 12-letnia Oliwia Wieczorek.

Jesienią Rubik będzie jurorem programu “Aplauz, Aplauz”, w którym dzieci w wieku 6 – 17 lat będą występować w duecie ze swoimi rodzicami lub innymi członkami rodziny.

Rubik natomiast duet ze swoją córką, Helenką, stworzył w 2011 roku, kiedy to nagrał z nią “Piosenkę dla Helenki”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...