MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyPapa Roach z nową płytą w Polsce

Papa Roach z nową płytą w Polsce
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Grupa Papa Roach w tym tygodniu wyda płytę “Crooked Teeth”. Z nowym albumem Amerykanie przyjadą do Polski i 19 września zagrają w warszawskiej Progresji.

Jacoby Shaddix, Jerry Horton, Tobin Esperance i Tony Palermo to członkowie Papa Roach, grupy, która na scenie jest już od ponad dwudziestu lat. Początkowo znani byli jedynie w rodzinnych okolicach, ale dzięki singlowi “Last Resort” pochodzącego z albumu “Infest” szybko zdobyli międzynarodową sławę.

REKLAMA

Dwie nominacje do nagrody Grammy, światowe trasy z Eminemem i Marylinem Masonem sprawiły, że dziś ich utwory biją rekordy popularności na YouTube, a płyty sprzedawane są na całym świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy.

“Crooked Teeth”, nowy album Papa Roach będzie miał swoją premierę już 19 maja. Następca “F.E.A.R.” z 2015 roku nagrywany był w Hollywood i jak zapewniają członkowie zespołu, ma być bardziej hiphopowy niż jego poprzednik. O rozpoczęciu pracy nad dziewiątym już albumem dowiedzieliśmy się przeszło rok temu, gdy w maju formacja ruszyła ze zbiórką crowdfundingową na serwisie PledgeMusic.

Materiały promocyjne partnera

Wokalista Jacoby Shaddix zapytany o nowy krążek posłużył się barwną metaforą: “Lubimy mówić o nim, że gdyby wydany w 2000 roku Infest, uprawiał sex z wydanym w 2004 roku Getting Away With Murder i mieliby dziecko, to byłby ten krążek.”

Ba nowym albumie Papa Roach gościnnie pojawiają się Machine Gun Kelly oraz Skylar Grey. – Nie mogę doczekać się chwili, gdy ludzie usłyszą tę płytę w całości, bo album zabiera cię w pewną podróż – zapewnia Shaddix. – Co więcej – rapuję na więcej niż połowie płyty.

W roli supportu na warszawskim koncercie zaprezentuje się Frank Carter & The Rattlesnakes.

Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 19 maja (piątek) o godz. 8:00.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA