Moby radzi Trumpowi, żeby zrezygnował

Moby
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Moby, który nigdy nie krył się ze swoimi opiniami dotyczącymi Donalda Trumpa, za pośrednictwem Twittera poradził obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, aby złożył rezygnację.

– Po prostu złóż rezygnację. Zdecydowanie lepiej odejść samemu i zachować resztkę godności niż zostać postawionym w stan oskarżenia i stracić wszystko – czytamy w tweetcie Moby’ego adresowanym do Trumpa.

Muzyk twierdzi, że prezydent dopuścił się zdrady, ujawniając tajne informacje Rosjanom.

Moby nie po raz pierwszy otwarcie zaatakował Trumpa. Nowojorczyk razem z zespołem The Void Pacific Choir nagrał utwór “Little Failure” (“mała porażka”), w którym wytyka obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, że jest rasistą i mizoginem, a przede wszystkim małą porażką.

14 października ukazał się album “These Systems Are Failing” zrealizowany pod szyldem Moby & The Void Pacific Choir. Poprzedni regularny album Amerykanina to “Innocents” z października 2013 roku. W lutym 2016 artysta wypuścił dzieło “Long Ambients 1: Calm. Sleep” zawierające 4 godziny muzyki. W czerwcu 2016 roku ukazał się zestaw “Music From Porcelain”, czyli przypomnienie płyty “Porcelain” dopełnione ulubionymi nagraniami Moby’ego. Całości towarzyszył pamiętnik.

Oprócz działalności muzycznej, Moby słynie z działalności charytatywnej. Wspiera ruchy pracujące na rzecz Afryki, Tybetu czy przeciwko przemocy domowej. Jest zadeklarowanym weganinem i intensywnie promuje ruchy broniące praw zwierząt.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:wan | stereogum
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Moby
PODZIEL SIĘ