Imany na trzech koncertach w Polsce

Imany
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Imany wraca do Polski. Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach piosenkarka wystąpi 15 października na Torwarze (Warszawa), 16 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 17 października na Tauron Arena Kraków.

Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka.

Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, “The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce.

Podobnym sukcesem cieszyły się single “You Will Never Know” czy “Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę “There Were Tears”, którą promował singel o tym samym tytule.

W sierpniu 2016 roku ukazał się najnowszy album artystki, “The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu “There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój “Don’t Be So Shy” zremiksowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.

Sprzedaż biletów na koncerty rusza 18 maja.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | KnockOut
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Imany
PODZIEL SIĘ